Mobilní pískování

Nabízíme povrchové úpravy metodou vlhkého pískování a to zejména mobilního..

Jako jedni z mála v České republice vlastníme zařízení  torbo ® pro tryskání vlhkým abrasivem. Jsou to přístroje, které rozšiřují spektrum využití v mnoha oborech na rozdíl od pískování suchým pískem, které je extrémně prašné a neekologické, navíc vhodné jen pro hrubé práce (např. pískování oceli).

Tyto přístroje snižují  prašnost o 95%, což umožňuje jejich používání na veřejných místech za plného provozu, ale také v interiérech. Ve stavebnictví (ale i v mnoha dalších průmyslových odvětvích) se využívají především při rekonstrukcích a sanacích pro čistění povrchů, všeobecně pak pro předúpravu povrchů před nanášením nátěrových hmot nebo prováděním sanačních prací.

Klademe důraz na kvalitní očištění povrchu materiálu a přípravu před samotným nátěrem nebo např. metalizací, což je základem pro dlouhou životnost a ochranu povrchu.

Značnou výhodou je mobilita našeho zařízení, díky které ušetříte náklady za přepravu materiálu k nám. Jsme schopni otryskat téměř cokoli a , v případě Vašeho zájmu, přímo u Vás. Vy tak ušetříte náklady za přepravu k nám a celý průběh tím urychlíme.

 

SHRNUTÍ předností našeho zařízení:

  • Minimální prašnost
  • Mobilita - nezávislost na přípojích energie
  • Velmi široká oblast použití (interiér, exteriér; tvrdé, běžné i měkké povrchy)
  • Možnost přidávání inhibitoru pro tryskání ocelových konstrukcí
  • Schopnost odstranění mnoha druhů nánosů, živých kultur, rzi a barev

 

V případě Vašeho zájmu o naše služby nás kdykoliv kontaktujte na: piskovanimb@gmail.com nebo na tel: 774229974, 774856070
Rádi k Vám přijedeme a vypracujeme nabídku na míru.